Afgelopen week stonden Kesteren 2 en Zetten 1 al tegenover elkaar in de inhaalwedstrijd op vrijdagavond. Dat duel verliep moeizaam, maar werd door Kesteren 2 uiteindelijk gewonnen met 8-6. Voorafgaand aan de wedstrijd van vandaag werd daar nog even op teruggeblikt, met één duidelijke conclusie: er moest deze keer meer gescoord worden.
Het begin van de wedstrijd liep echter nog niet heel soepel. In de aanval werden kansen soms wat te vroeg genomen, waardoor aanvallen kort duurden. Later in de wedstrijd werd juist soms te lang gezocht naar de perfecte kans, wat leidde tot schoten met enige twijfel. Verdedigend stond het daarentegen als een huis, precies zoals we van Kesteren 2 gewend zijn. De goals die Zetten wist te maken, kwamen niet voort uit een goede aanval voorafgaand. Dankzij dat sterke verdedigende werk wist Zetten moeilijk tot scoren te komen. Bij rust stond er een 5-7 stand op het scorebord in het voordeel van Kesteren 2.
De rustconclusie was duidelijk: Kesteren 2 was veruit de betere ploeg, maar beloonde zichzelf aanvallend te weinig. De boodschap voor de tweede helft was dan ook helder: de schroom moest eraf en er moest met meer vertrouwen geschoten worden, zeker gezien de overmacht in de rebound bij Kesteren. Daarnaast werd gevraagd om net iets zorgvuldiger te verdedigen, zodat er bij twijfel geen overtredingen tegen gefloten zouden worden.
In de tweede helft bracht Kesteren 2 dit ook daadwerkelijk in de praktijk, er werd zorgvuldig gespeeld, maar wel op sneller tempo, dat Kesteren 2 beter past. De korf werd veel vaker gevonden en het vertrouwen groeide met de minuut. Dat resulteerde uiteindelijk in een overtuigende 8-19 overwinning. Met veel verschillende doelpuntenmakers was het opnieuw een echte teamprestatie. Een leuk feitje om de wedstrijd compleet te maken: vandaag werd er een 100% scoringspercentage behaald vanaf de vrije bal.
Volgende week speelt Kesteren 2 thuis om 15:00 uur tegen DVO, de nummer twee van de poule. Uit was dit een moeizame wedstrijd, dus er staat een hoop op het spel. Alle steun en publiek zijn van harte welkom!