Programma

Voor afzeggingen: Wedstrijdsecretariaat Pons van Hattum
Mobiel: 06-10522721 of
E-mail: info@korfbalkesteren.nl
Graag afzeggen voor WOENSDAGAVOND 22.00 Uur! Datum gewijzigd: 11-06-2021 05:00 uur

zaterdag, 12 juni 2021

Wageningen A3

Kesteren A1

Aanvang:

13.15 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne,​​ Lisa,​​ Michelle.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

 

Plaats:

WAGENINGEN

Locatie:

Binnenveld

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Kooij, Fam. Smithjes, Fam. Rijksen.

zaterdag, 12 juni 2021

Animo A2

Kesteren A2

Aanvang:

09.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

08.10 Uur

Dames:

Maren, Anneline, Michelle, Marlijne, Yara.

Heren:

Thijmen, Leon, Jasper, Gerrald.

Leiding:

Joeri Zoontjes / Marieke van Giessen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

GELDERMALSEN

Locatie:

Sportcomplex Hoge Weide

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Leijen, Fam. Buijs, Fam. van Doorn.

zaterdag, 12 juni 2021

Kesteren B1

SKF B4

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.30 Uur

Dames:

Kaylee, Esther, Eline H.,​​ Renske,​​ Sophie.

Heren:

Rik, Jos, Diederick,​​ Pietrick, Evan, Jordy,​​ Pieter-Jan.

Leiding:

Otto Pouwer / Jacco Rijksen

Scheidsrechter:

Ruiters, S.D. (Suzanne)

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 12 juni 2021

Kesteren C1

Noviomagum/Keizer Karel C1

Aanvang:

10.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.30 Uur

Dames:

Judinthe, Renske, Sophie,​​ Wilke,​​ Esmée,​​ +dame D1.

Heren:

Rico, Nick,​​ Arian, Weslin, Jonne,​​ Kian.

Leiding:

Rianne Kooij / Lisa van Capel / Ruben Kooij

Scheidsrechter:

Oorbeek, G.B.​​ (Gerben)

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 12 juni 2021

Kesteren D1

SKF D7

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.30 Uur

Dames:

Esmée, Jasmine, Fleur,​​ Mirthe, Julia,​​ Ilse, Femke.

Heren:

Kian, Bart,​​ Gydo.

Leiding:

Emma Kooij / Anne Rijksen

Scheidsrechter:

Oorbeek, B.H. (Alieke)

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 12 juni 2021

Wageningen E5

Kesteren E1

Aanvang:

09.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

08.45 Uur

Dames:

Menthe, Robin,​​ Laura.

Heren:

Jens, Cas, Julius, Jack,​​ Sep.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Michelle van Capel

Scheidsrechter:

 

Plaats:

WAGENINGEN

Locatie:

Binnenveld

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Zaaijer, Fam. Spies,​​ Fam. Valkhof.

zaterdag, 19 juni 2021

Kesteren A1

DOT (O) A1

Aanvang:

14.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

14.00 Uur

Dames:

Emma K.,​​ Lisanne, Anne, Lisa,​​ Michelle.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Hattum, P (Pons) van

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 19 juni 2021

Kesteren A2

DOT (O) A2

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Maren, Anneline, Michelle, Marlijne, Yara.

Heren:

Thijmen, Leon, Jasper, Gerrald.

Leiding:

Joeri Zoontjes / Marieke van Giessen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 19 juni 2021

Noviomagum B1

Kesteren B1

Aanvang:

12.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.55 Uur

Dames:

Kaylee, Esther, Eline H..

Heren:

Rik, Jos, Diederick,​​ Pietrick, Evan, Jordy,​​ Pieter-Jan.

Leiding:

Otto Pouwer / Jacco Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

NIJMEGEN

Locatie:

Sportpark dAlmarasweg-zuid

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Eck (Kaylee), Fam. van Bragt, Fam. Hakkenberg.

zaterdag, 19 juni​​ 2021

SKF C5

Kesteren C1

Aanvang:

12.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.15 Uur

Dames:

Judinthe, Renske, Sophie, Wilke.

Heren:

Rico, Nick, Arian, Weslin, Jonne.

Leiding:

Rianne Kooij / Lisa van Capel / Ruben Kooij

Scheidsrechter:

 

Plaats:

VEENENDAAL

Locatie:

Sportpark De Groene Velden

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. den Hartog, Fam. de Wilde, Fam. ter Haar.

zaterdag, 19 juni 2021

DVO/Accountor D4

Kesteren D1

Aanvang:

11.15 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.25 Uur

Dames:

Esmée, Jasmine, Fleur, Mirthe, Julia, Ilse, Femke.

Heren:

Kian, Bart, Gydo.

Leiding:

Emma Kooij / Anne Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

BENNEKOM

Locatie:

Sportpark De Eikelhof

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van​​ Lutterveld, Fam. van 't Foort, Fam. Ulrich.

zaterdag, 19 juni 2021

Kesteren E1

EKCA/CIBOD E2

Aanvang:

09.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.00 Uur

Dames:

Menthe, Robin, Laura.

Heren:

Jens, Cas, Julius, Jack, Sep.

Leiding:

Annelieke Elzinga /​​ Michelle van Capel

Scheidsrechter:

 

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 26 juni 2021

Keizer Karel A1

Kesteren A1

Aanvang:

13.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.25 Uur

Dames:

Emma​​ K., Lisanne, Anne, Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

 

Plaats:

NIJMEGEN

Locatie:

Sportpark dAlmarasweg-zuid

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Capel, Fam. den Hartog, Bram​​ van de Wetering.

zaterdag, 26 juni 2021

Kesteren A2

Wageningen A4

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.30 Uur

Dames:

Maren, Anneline, Michelle, Marlijne, Yara.

Heren:

Thijmen, Leon, Jasper, Gerrald.

Leiding:

Joeri Zoontjes / Marieke van​​ Giessen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 26 juni 2021

Zetten B2

Kesteren B1

Aanvang:

10.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.15 Uur

Dames:

Kaylee, Esther, Eline​​ H..

Heren:

Rik, Jos, Diederick,​​ Pietrick, Evan, Jordy,​​ Pieter-Jan.

Leiding:

Otto Pouwer / Jacco Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

ZETTEN

Locatie:

Veld bij Hendrik Pierson College

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam.​​ Vaandering, Fam. van Eck (Diederick),​​ Fam. Everts.

zaterdag, 26 juni 2021

Kesteren C1

Wageningen C5

Aanvang:

12.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.30 Uur

Dames:

Judinthe, Renske, Sophie, Wilke.

Heren:

Rico, Nick, Arian, Weslin, Jonne.

Leiding:

Rianne Kooij / Lisa van Capel / Ruben Kooij

Scheidsrechter:

 

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 26 juni 2021

Kesteren D1

Wageningen D6

Aanvang:

10.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.30 Uur

Dames:

Esmée, Jasmine, Fleur, Mirthe, Julia, Ilse, Femke.

Heren:

Kian, Bart, Gydo.

Leiding:

Emma Kooij / Anne Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 26 juni 2021

DVO/Accountor E5

Kesteren E1

Aanvang:

12.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.40 Uur

Dames:

Menthe, Robin, Laura.

Heren:

Jens, Cas, Julius, Jack, Sep.

Leiding:

Annelieke Elzinga /​​ Michelle van Capel

Scheidsrechter:

 

Plaats:

BENNEKOM

Locatie:

Sportpark De Eikelhof

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Kuilenburg, Fam. Steller, Fam. Niessing.