Programma

Voor afzeggingen: Wedstrijdsecretariaat Pons van Hattum
Mobiel: 06-10522721 of
E-mail: info@korfbalkesteren.nl
Graag afzeggen voor WOENSDAGAVOND 22.00 Uur! Datum gewijzigd: 27-09-2020 11:00 uur

donderdag, 1 oktober 2020

Kesteren A1

Tiel '72 A2

Aanvang:

19.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

18.30 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne R., Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Animo 1

Kesteren 1

Aanvang:

15.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

14.10 Uur

Dames:

Margreet, Suzanne, Williese, Marieke.

Heren:

Christian, Martijn ten H., Joeri, Otto.

Leiding:

Michel Ligt

Scheidsrechter:

S. van Beek

Plaats:

GELDERMALSEN

Locatie:

Sportcomplex Hoge Weide

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Tiel '72 6

Kesteren 2

Aanvang:

12.55 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.50 Uur

Dames:

Annelieke, Rianne, Alieke, Lieke.

Heren:

Martijn H., Teunis, Gerben, Bram.

Leiding:

 

Scheidsrechter:

 

Plaats:

TIEL

Locatie:

Sportpark Rauwenhof

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Kesteren 3

DVO/Accountor 12

Aanvang:

14.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.30 Uur

Dames:

Diana, Drieka,​​ Annelise, Joella, Annelies.

Heren:

Adrie, Pons,​​ Gordon, Damian.

Leiding:

 

Scheidsrechter:

???

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Animo A1

Kesteren A1

Aanvang:

12.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.10 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne R., Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

GELDERMALSEN

Locatie:

Sportcomplex Hoge Weide

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Capel, Fam. Kooij, Fam. Rijksen.

zaterdag, 3 oktober 2020

Kesteren A2

DKOD A1

Aanvang:

12.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.00 Uur

Dames:

Maren, Anneline,​​ Britt, Michelle, Marlijne, Yara.

Heren:

Thijmen, Leon, Jasper D., Gerrald.

Leiding:

Joeri Zoontjes / Marieke van Giessen

Scheidsrechter:

Pons van Hattum​​ Diana Huibers

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Sparta (N) B3

Kesteren B1

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.35 Uur

Dames:

Kaylee, Esther, Eline H., ???.

Heren:

Rik, Jos, Diederick, Pietrick, Evan, Pieter-Jan, Jordy.

Leiding:

Otto Pouwer / Jacco Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

NIJKERK GLD

Locatie:

Sportpark Luxool

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Brenk, Fam. de Jong, Fam. van Bragt.

zaterdag, 3 oktober 2020

ODIK C3

Kesteren C1

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.45 Uur

Dames:

Judinthe, Renske, Sophie, Wilke.

Heren:

Rico, Nick, Arian, Weslin.

Leiding:

Rianne Kooij / Lisa van Capel / Ruben Kooij

Scheidsrechter:

 

Plaats:

BARNEVELD

Locatie:

Sportpark Oosterbos

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Ploeg,​​ Fam. den Hartog, Fam. de Wilde.

zaterdag, 3 oktober 2020

Kesteren D1

Activitas D1

Aanvang:

11.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.00 Uur

Dames:

Esmée, Jasmine, Mirthe, Julia, Ilse, Femke, Fleur.

Heren:

Kian, Bart, Jonne, Gydo.

Leiding:

Emma Kooij / Anne Rijksen

Scheidsrechter:

Michelle van Capel

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 3 oktober 2020

Kesteren F1

DAW Schaijk F2

Aanvang:

10.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.00 Uur

Dames:

Menthe, Robin, Laura.

Heren:

Jens, Jack, Julius.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Michelle van Capel

Scheidsrechter:

Lieke van Zetten

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Kesteren 1

Rheko 1

Aanvang:

15.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

14.30 Uur

Dames:

Margreet, Suzanne, Williese, Marieke.

Heren:

Christian, Martijn ten H., Joeri, Otto.

Leiding:

Michel Ligt

Scheidsrechter:

P.C. Bijl

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Kesteren 2

DVO/Accountor 11

Aanvang:

17.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

16.30 Uur

Dames:

Annelieke, Rianne, Alieke, Lieke.

Heren:

Martijn H., Teunis, Gerben, Bram.

Leiding:

 

Scheidsrechter:

Diana Huibers

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

SKF 6

Kesteren 3

Aanvang:

12.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.30 Uur

Dames:

Diana, Drieka, Annelise, Joella, Annelies.

Heren:

Adrie, Pons,​​ Gordon, Damian.

Leiding:

 

Scheidsrechter:

 

Plaats:

VEENENDAAL

Locatie:

Sportpark De Groene Velden

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Kesteren A1

DSC A3

Aanvang:

14.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.00 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne R., Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

J.L.M. Ruiters

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Kesteren A2

Animo A2

Aanvang:

12.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.00 Uur

Dames:

Maren, Anneline,​​ Britt, Michelle, Marlijne, Yara.

Heren:

Thijmen, Leon, Jasper D., Gerrald.

Leiding:

Joeri Zoontjes / Marieke van Giessen

Scheidsrechter:

Christian van Hattum

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Activitas B1

Kesteren B1

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.00 Uur

Dames:

Kaylee, Esther, Eline H., ???.

Heren:

Rik, Jos, Diederick, Pietrick, Evan, Pieter-Jan, Jordy.

Leiding:

Otto Pouwer / Jacco Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

MAURIK

Locatie:

Sportpark Maurik

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Eck (Kaylee), Fam. Hakkenberg, Fam. Vaandering.

zaterdag, 10 oktober 2020

Kesteren C1

Victum C3

Aanvang:

11.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.00 Uur

Dames:

Judinthe, Renske, Sophie, Wilke.

Heren:

Rico, Nick, Arian, Weslin.

Leiding:

Rianne Kooij / Lisa van Capel / Ruben Kooij

Scheidsrechter:

Alieke Oorbeek

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 10 oktober 2020

Keizer Karel D1

Kesteren D1

Aanvang:

12.15 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.00 Uur

Dames:

Esmée, Jasmine, Mirthe, Julia, Ilse, Femke, Fleur.

Heren:

Kian, Bart, Jonne, Gydo.

Leiding:

Emma Kooij / Anne Rijksen

Scheidsrechter:

 

Plaats:

NIJMEGEN

Locatie:

Sportpark Staddijk

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Ploeg, Fam. van Haut, Fam. Lutterveld.

zaterdag, 10 oktober 2020

Wageningen F3

Kesteren F1

Aanvang:

10.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.00 Uur

Dames:

Menthe, Robin, Laura.

Heren:

Jens, Jack, Julius.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Michelle van Capel

Scheidsrechter:

 

Plaats:

WAGENINGEN

Locatie:

Binnenveld

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Capelle, Fam. Zaaijer.

zaterdag, 17 oktober 2020

Duko 1

Kesteren 1

Aanvang:

14.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.55 Uur

Dames:

Margreet, Suzanne, Williese, Marieke.

Heren:

Christian, Martijn ten H., Joeri, Otto.

Leiding:

Michel Ligt

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

DUIVEN

Locatie:

Sportpark De Nieuweling

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 17 oktober 2020

DOT (O) A2

Kesteren A1

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.25 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne R., Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

OSS

Locatie:

De Rusheuvel

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. den Hartog, Fam. Smithjes, Fam. van Capel.

zaterdag, 17 oktober 2020

Kesteren F1

DOT (O) F1

Aanvang:

10.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

10.00 Uur

Dames:

Menthe,​​ Robin, Laura.

Heren:

Jens, Jack, Julius.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Michelle van Capel

Scheidsrechter:

Maren van Leijen

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

Sportpark De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 24 oktober 2020

Viking 1

Kesteren 1

Aanvang:

15.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.55 Uur

Dames:

Margreet, Suzanne, Williese, Marieke.

Heren:

Christian, Martijn ten H., Joeri, Otto.

Leiding:

Michel Ligt

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

WIJK BIJ DUURSTEDE

Locatie:

Sportpark Mariënhoeve

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 24 oktober 2020

Tilburg A2

Kesteren A1

Aanvang:

11.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.05 Uur

Dames:

Emma K., Lisanne, Anne R., Lisa.

Heren:

Ruben, Jacco, Jelle, Hidde.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Wordt aangewezen

Plaats:

TILBURG

Locatie:

KV Tilburg

Zaal/Veldcommissaris:

 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Kooij, Fam. den Hartog, Fam. Rijksen.