Programma

Voor afzeggingen: Wedstrijdsecretariaat Pons van Hattum
Mobiel: 06-10522721 of
E-mail: info@korfbalkesteren.nl
Graag afzeggen voor WOENSDAGAVOND 22.00 Uur! Datum gewijzigd: 27-02-2024 20:30 uur
>>> LET OP!!! Afzeggen bij een trainer kan maar geen afzegging bij het secretariaat is er geen vervanging! <<<

donderdag, 29 februari 2024

Kesteren 2

EKCA/CIBOD 3

Aanvang:

19.45 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

18.45 Uur

Dames:

Jorine, Nienke K., Alieke,​​ Yara van D., Annelise,​​ Drieka.

Heren:

Leon, Jasper D., Jos, Rik, Rick.

Leiding:

Frits Koenders

Scheidsrechter:

KNKV / Pons van Hattum

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Martijn ten Hove

Chauffeurs:

 

zaterdag, 2 maart 2024

Arena 1

Kesteren 1

Aanvang:

13.40 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Williese, Annelieke, Marieke, Anne R.,​​ Alieke.

Heren:

Martijn ten H., Gerben, Ruben, Jacco.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

Sarah van Asperen

Plaats:

RHENEN

Locatie:

't Gastland

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 2 maart 2024​​ Wedstrijd wordt verplaatst!

DSC 5

Kesteren 2

Aanvang:

15.20 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.25 Uur

Dames:

Jorine,​​ Nienke K.,​​ Alieke,​​ Yara van D., Annelise,​​ S3?

Heren:

Leon, Jasper D., Jos, Rik, Rick.

Leiding:

Frits Koenders

Scheidsrechter:

Meike Leenders

Plaats:

EINDHOVEN

Locatie:

De Vijfkamp

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 2 maart 2024

Kesteren B1

SKF B5

Aanvang:

14.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.30 Uur

Dames:

Esther, Renske, Sophie, Wilke, Marriet.

Heren:

Kian, Bart, Jonne, ???.

Leiding:

Rianne Kooij

Scheidsrechter:

Peter Valkhof

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

zaterdag, 2 maart 2024

KCD C1

Kesteren C1

Aanvang:

12.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

11.00 Uur

Dames:

Julia, Maud, Luna, Ilse, Ophelie, Skylar, Lizzy, Robin.

Heren:

Jens, Roan, ???, ???.

Leiding:

Stanley van Kuilenburg

Scheidsrechter:

Marco Klok

Plaats:

DOORN

Locatie:

Steinheim

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Hal, Fam. Schouten, Fam. de Gier.

zaterdag, 2 maart 2024

DWS D1

Kesteren D1

Aanvang:

09.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

08.00 Uur

Dames:

Fenna, Yara K.,​​ Sara van H., Vera, Milou, Jula.

Heren:

Nathan, Luka, Jack, Daan.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Renske de Wilde

Scheidsrechter:

Bas Lagenweij

Plaats:

BARNEVELD

Locatie:

Veluwehal

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. van Gessel, Fam. Kouseband, Fam. Tijssen.

zaterdag, 2 maart 2024

Kesteren E2

Wageningen E10

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Isa, Geraldien, Emma de W., Nienke V..

Heren:

Boas, Len.

Leiding:

Wilke Buijs / Marriet Mijderwijk

Scheidsrechter:

Rick Peters

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

donderdag, 7 maart 2024

Kesteren 2

Keizer Karel 2

Aanvang:

19.45 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

18.45 Uur

Dames:

Jorine, Nienke K., Alieke,​​ Yara van D., Annelise,​​ Emma,​​ Drieka.

Heren:

Leon, Jasper D., Jos, Rik, Rick.

Leiding:

Frits Koenders

Scheidsrechter:

KNKV / Pons van Hattum

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

zaterdag, 9 maart 2024

Kesteren 1

Wesstar 1

Aanvang:

16.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

15.30 Uur

Dames:

Williese, Annelieke, Marieke, Anne R..

Heren:

Martijn ten H., Gerben, Ruben, Jacco.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

KNKV

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Richard Nout

Chauffeurs:

Team van de Week: Kesteren Welpen

zaterdag, 9 maart 2024

Kesteren 2

NKV 2

Aanvang:

15.10 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

14.10 Uur

Dames:

Jorine, Nienke K., Alieke,​​ Yara van D., Annelise,​​ Emma,​​ Rianne,​​ Drieka.

Heren:

Leon, Jasper D., Jos, Rik, Rick.

Leiding:

Frits Koenders

Scheidsrechter:

KNKV / Pons van Hattum

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Richard Nout

Chauffeurs:

 

zaterdag, 9 maart 2024

Kesteren 3

MIA 9

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.15 Uur

Dames:

Drieka,​​ Rianne B.,​​ Linda, Anita,​​ Alberthe,​​ Joella, Annelies.

Heren:

Adrie, Martijn H., Diederick, ???.

Leiding:

Nienke Koenders / Frits Koenders

Scheidsrechter:

Otto Pouwer

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Richard Nout

Chauffeurs:

 

zaterdag, 9 maart 2024

Keizer Karel/Noviomagum C2

Kesteren C1

Aanvang:

10.30 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.35 Uur

Dames:

Julia, Maud,​​ Luna, Ilse, Ophelie, Skylar, Lizzy, Robin.

Heren:

Jens, Roan, ???, ???.

Leiding:

Stanley van Kuilenburg

Scheidsrechter:

 

Plaats:

LENT

Locatie:

De Boog

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Mulder, Fam. van Meerten, Fam. Spies.

zaterdag, 9 maart 2024

Kesteren D1

Zetten D1

Aanvang:

14.10 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.40 Uur

Dames:

Fenna, Yara K., Sara van H., Vera, Milou, Jula.

Heren:

Nathan, Luka, Jack, Daan.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Renske de Wilde

Scheidsrechter:

Jacco Rijksen

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Richard Nout

Chauffeurs:

 

zaterdag, 9 maart 2024

DKOD E2

Kesteren E1

Aanvang:

10.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

09.05 Uur

Dames:

Lieke, Sara V., Emily, Anne M.,

Heren:

Julian, Luuk, Joel.

Leiding:

Emma Kooij

Scheidsrechter:

Thomas van Kan

Plaats:

RENKUM

Locatie:

MFC Doelum

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Vroegindeweij, Fam. van Aggelen.

zaterdag, 16 maart 2024

SEV 1

Kesteren 1

Aanvang:

20.20 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

18.25 Uur

Dames:

Williese, Annelieke, Marieke, Anne R..

Heren:

Martijn ten H., Gerben, Ruben, Jacco.

Leiding:

Bram van de Wetering

Scheidsrechter:

 

Plaats:

ZELHEM

Locatie:

De Pol

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Duko 2

Kesteren 2

Aanvang:

17.40 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

16.05 Uur

Dames:

Jorine, Nienke K., Alieke,​​ Yara van D., Annelise,​​ Emma,​​ Rianne.

Heren:

Leon, Jasper D., Jos, Rik, Rick.

Leiding:

Frits Koenders

Scheidsrechter:

 

Plaats:

DUIVEN

Locatie:

Triominos

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Reehorst '45 6

Kesteren 3

Aanvang:

14.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.50 Uur

Dames:

Drieka,​​ Rianne B.,​​ Linda, Anita,​​ Alberthe,​​ Joella, Annelies.

Heren:

Adrie, Martijn H., Diederick, ???.

Leiding:

Nienke Koenders / Frits Koenders

Scheidsrechter:

Michel Verstegen

Plaats:

EDE GLD

Locatie:

't Riet

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Activitas B1

Kesteren B1

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.15 Uur

Dames:

Esther, Renske, Sophie, Wilke, Marriet.

Heren:

Kian, Bart, Jonne, ???.

Leiding:

Rianne Kooij

Scheidsrechter:

 

Plaats:

MAURIK

Locatie:

Sporthal Lignum

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

 

Chauffeurs:

Fam. Mijderwijk, Fam. van Appeldoorn, Fam. Kolbach.

zaterdag, 16 maart 2024

Kesteren C1

Wageningen C5

Aanvang:

15.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

14.30 Uur

Dames:

Julia, Maud, Luna, Ilse, Ophelie, Skylar, Lizzy, Robin.

Heren:

Jens, Roan, ???, ???.

Leiding:

Stanley van Kuilenburg

Scheidsrechter:

Marieke van Giessen

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Kesteren D1

ODIK/JansenvdGrift D6

Aanvang:

14.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

13.30 Uur

Dames:

Fenna, Yara K., Sara van H., Vera, Milou, Jula.

Heren:

Nathan, Luka, Jack, Daan.

Leiding:

Annelieke Elzinga / Renske de Wilde

Scheidsrechter:

Jorine Koenders

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Kesteren E1

EKCA/CIBOD E1

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Lieke, Sara V., Emily, Anne M.,

Heren:

Julian, Luuk, Joel.

Leiding:

Emma Kooij

Scheidsrechter:

Alieke Oorbeek

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs:

 

zaterdag, 16 maart 2024

Kesteren E2

Wageningen E9

Aanvang:

13.00 Uur

 

Vertrek/Aanwezig:

12.30 Uur

Dames:

Isa, Geraldien, Emma de W., Nienke V..

Heren:

Boas, Len.

Leiding:

Wilke Buijs / Marriet Mijderwijk

Scheidsrechter:

Jos Vaandering

Plaats:

KESTEREN

Locatie:

De Leede

Zaal/Veldcommissaris:

 

Veld:​​ 

Bardienst:

Willem Budding

Chauffeurs: